NADRUK

Technika nadruku na jasnych materiałach – SUBLIMACJA

Fotograficzna jakość – technika polegająca na wykonywaniu nadruków za pomocą tuszy sublimacyjnych. Farba nadrukowana na specjalnym papierze sublimacyjnym jest przenoszona na tkaninę za pomocą prasy termicznej. Technika ta daje możliwość wykonywania dowolnych nadruków w dowolnym nakładzie (nawet 1 sztuka) w pełnej kolorystyce. Sublimacja wnika w strukture włókna ,nadruk staje się praktycznie niezniszczalny.

Technika nadruku na ciemnych materiałach – FOLIA

Metoda wykorzystująca folie flex i flock, polega na wycinaniu na ploterze tnącym wzorów na tkaninę. Po wydrukowaniu lub wyplotowaniu interesującego nas motywu na odpowiednim papierze lub folii, układamy go na koszulce i wgrzewamy za pomocą prasy transferowej. Przeniesienie nadruku następuje w wyniku działania wysokiej temperatury i nacisku.

Projekty graficzne oraz wzory reklam przyjmujemy w grafice wektorowej, wykonane w programie CorelDraw lub Ilustrator (.cdr, .ai, .eps). Do projektów przysłanych w formie bitmapy (.bmp, .jpg, .gif, itp.) doliczymy 25 zł za przerobienie do grafiki wektorowej. Znaki firmowe oraz towarowe są zastrzeżonymi znakami firm i nie mogą być używane bez zgody ich właściciela.

Wytyczne do nadruków spersonalizowanych. 

Wszelkie loga, herby lub własne projekty do druku prosimy nadsyłać w kolorach CMYK, fonty (czcionki) zmienione na krzywe w przypadku pliku wektorowego.
Dopuszczalne pliki Tiff, CDR, AI, PSD, JPG, PNG.