STROJE SPORTOWE

Stawiamy wyłącznie na wysokiej jakości materiały.

Komfort przede wszystkim

Zapewniamy odpowiedni komfort termiczny przy wzmożonej aktywności fizycznej.

Druk sublimacyjny

Technika ta pozwala na uzyskanie wyrazistych kolorów i ostrych konturów nadruku, a wszystkie odcienie oraz przejścia tonalne oddane są z niezwykłą precyzją.

Z PASJI DO SPORTU

Nasza produkcja od A do Z

Firma MATISPORT powstała 2008 roku z pasji do sportu :). Jesteśmy producentami odzieży sportowej (piłka nożna, koszykówka, siatkówka damska i męska, piłka ręczna) oraz różnego rodzaju dodatków (bluzy, bluzy z kapturem, czy rękawki siatkarskie). Nasza produkcja to wyrób w pełni sublimowany, tzn. zadruk całej powierzchni stroju z dowolną ilością nadruków jak ( loga, herby, numeracja czy nazwiska itp) i co ważne wszystko jest w cenie odzieży. Korzystamy tylko z materiałów przeznaczonych do profesjonalnego uprawiania sportu. To są materiały w pełni oddychające przyjazne do ciała zapewniające komfort użytkowania.
Nasza produkcja w pełni wykonywana jest u nas w firmie bez żadnych podwykonawców , stąd jesteśmy w stanie zaoferować bardzo dobrą cenę przy SUPER jakości produktach.

Z naszych kompletów korzystają kluby sportowe , szkoły, drużyny firmowe i amatorskie oraz klienci indywidualni jak również drużyny z Anglii, Szkocji, Słowacji czy Niemiec.

Każdy klient po złożeniu zamówienia ma zapisany ,,swój” szablon w naszej bazie dlatego nawet po 2-3 latach nie ma problemu z domówieniem nawet jednej sztuki.

Ze SPORTOWYM POZDROWIENIEM Marcin Tomczak 🙂